Pewien projekt – Część 6. Co łączy Marka Twaina i „Make IT like berries” – Tajemniczy projekt rodem z epoki wiktoriańskiej


Po wielu spotkaniach oraz rozmowach na temat obiektu naszej tajemniczej współpracy – postanowiliśmy przejść do realizacji postawionego przez nas celu. Przedsięwzięcie okazało się bardzo inspirujące jak i wymagało od nas również dużo pracy. Milena jako główny grafik ITberries, świetnie sprostała temu zadaniu. W końcu możemy Wam zaprezentować malutką część naszego projektu – Kartę, którą specjalnie we współpracy z ERDAD zaprojektowała Milena.

lady of audience1 (1)

„Make IT like berries” to karciana gra symulacyjna, stworzona specjalnie w ramach współpracy z firmą ERDAD dla Koła Naukowego ITberries. Prawdopodobnie jest to pierwsza w historii gra symulacyjna osadzona w świecie Steampunku.

Przy okazji rozgrywki, uczestnik zostaje wprowadzony w klimat lat epoki wiktoriańskiej oraz pogłębia swoją  wiedzę i rozwija umiejętności związane między innymi z zarządzaniem:

  • Projektami
  • Przez cele
  • Kompetencjami
  • Czasem

Gra jest złożona z trzech podstawowych poziomów trudności, a także modułu, który pozwala na indywidualne ustalenia wartości początkowych. Dzięki temu istnieją miliony kombinacji rozgrywek.

Liczba istniejących egzemplarzy gry – jeden. Dlaczego? Ponieważ ITberries jest jedyne w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *